تاریخ : 1398/10/30
English : انتخاب زبان
بسمه تعالی
Rss
شما در اینجا هستید : درباره ما >> تاریخچه

 

 

 

 

 

glasses
mouse
business
monkey
تاریخچه

شرکت سیناتک‌داده‌خاورمیانه در سال 1389در قالب شرکتی با مسئولیت‌محدود کار خود را آغاز نمود و در  سال 1390 با ارتقای شرکت به سهامی خاص گام‌های بلندی در راستای ارائه محصولات کیفی و اخذ نمایندگی رسمی از تولید‌کنندگان تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات برداشت و از سال 1391 موفق به اخذ چندین نمایندگی رسمی در ایران گردیده است. این شرکت با اجرای برنامه‌های توسعه در سال 1392 توانست فعالیت خود را در حوزه‌های فنی و بازرگانی گسترش داده و آماده ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود گردد.

در حال حاضر این شرکت تمرکز خود را بر ارائه محصولات و خدمات حرفه‌ای در زمینه ذخیره‌سازی اطلاعات معطوف نموده است.

شرکت سیناتک‌داده‌خاورمیانه در راستای حذف انحصارگرایی و عدم وابستگی میهن اسلامی به کمپانی‌های  آمریکایی در تامین تجهیزات سخت‌افزاری ذخیره‌سازی ‌اطلاعات ، فعالیت خود را در ارائه محصولات با کیفیت و اصیل تولیدکنندگان برتر جهان آغاز نمود.

در همین راستا این شرکت مبادرت به اخذ نمایندگی رسمی از تولیدکنندگان بزرگ بین الملی نمود تا به این  وسیله بتواند محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را همراه با خدمات پس از فروش مستمر در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های کشور عزیزمان قرار دهد.

نیل به این هدف نیازمند سرمایه عظیم علمی و انسانی می‌باشد که به لطف خداوند و با حمایت بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تحقق آن امکان پذیرگردیده است.

شرکت سیناتک به پشتوانه دانش فنی شرکای تجاری خود و تلاش جوانان این مرز و بوم توانسته است خدمات حرفه‌ای و پیشترفته‌ای را در حوزه مهندسی ذخیره‌سازی اطلاعات ارائه نماید.

تلاش ما ، بومی سازی تکنولوژی برتر ذخیره‌سازی اطلاعات به دست توانمند نخبگان کشور است.

محصولات
پشتیبانی
خدمات
اخبار
تماس با ما
لینک1
لینک 2
لینک 3
لینک 4
لینک 5
لینک 6
لینک 7
.
.
.
لینک 9
لینک 8
.
.
.
  • http://www.raidon.com.tw/RAIDON2016/partner.php
  • http://www.terra-master.com/html/en/article_list_106.html
تمامی حقوق اين وبسايت متعلق به سیناتک مي باشد و کپی برداری از آن عیر قانونی می باشد.
Copyright © 2015 All rights Reserved
dgsite.ir